Sociālo mediju speciālists

Skanstes iela 50A, Rīga

Pienākumi:

  • piedalīties digitālā mārketinga stratēģijas un projektu izstrādē;
  • veidot sociālo mediju stratēģiju un to īstenot;
  • palīdzēt ar idejām mārketinga satura radīšanā;
  • sadarboties ar mārketinga aģentūrām un ārpakalpojumu sniedzējiem.

Prasības:

  • pieredze darbā ar sociālo mediju platformām;
  • pieredze sociālo mediju kontu uzturēšanā un satura veidošanā;
  • laba valodas izjūta un rakstu darbu iemaņas latviešu un angļu valodās;
  • labas komunikācijas prasmes un precizitāte;
  • attīstīta kreatīvā domāšana.

Par priekšrocību uzskatīsim:

  •  citas digitālā mārketinga zināšanas vai pieredzi ar finanšu produktiem;
  •  pieredzi sociālo mediju reklāmās.

Piedāvājam:

  • mūsdienīgu FinTech vidi, kur sevi pierādīt un realizēt, radīt un ietekmēt;
  • iespēju profesionāli attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu;
  • saliedētu un draudzīgu komandu ar spēcīgām tradīcijām kopīgi atzīmēt savus sasniegumus;
  • konkurētspējīgu mēneša atalgojumu EUR 1300-1700 bruto;
  • veselības apdrošināšanu;
  • plašu biroju Skanstes ielā, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām;
  • attālinātā darba iespējas ar uzņēmuma nodrošinātu mājas biroja aprīkojumu.