SISTĒMU ATBALSTA SPECIĀLISTS (HELPDESK)

Skanstes iela 50A, Rīga

PIENĀKUMI:

  • sniegt tehnisko atbalstu IT sistēmu lietotājiem;
  • konsultēt darbā ar programmatūru un datortehniku.

PRASĪBAS:

  • uzsāktas vai pabeigtas studijas IT jomā;
  • zināšanas par datoru programmatūras un aparatūras darbību;
  • iespēja strādāt maiņu darbu laika posmā no plkst. 7:30 līdz plkst. 20:30;
  • vēlme mācīties un attīstīties;
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas.
  • labas komunikācijas prasmes, spēja sadarboties un strādāt komandā;
  • teicama laika izjūta un augsta atbildības sajūta.

PAR PRIEKŠROCĪBU UZSKATĪSIM:

  • SQL (Structured Query Language) zināšanas;
  • programmēšanas pamatprincipu zināšanas;
  • WEB servisu pārzināšanu.

PIEDĀVĀJAM:

  • pieredzi izcilā, ambiciozā, stabilā un finansiāli spēcīgā uzņēmumā;
  • apmācības profesionālai izaugsmei;
  • iespēju sevi pierādīt, realizēt un profesionāli attīstīties, kļūstot par programmētāju vai QA speciālistu;
  • draudzīgu un profesionālu kolēģu komandu;
  • konkurētspējīgu mēneša atalgojumu EUR 1400-1800 bruto.