Sabiedrisko attiecību vadītājs

Skanstes iela 50A, Rīga

PIENĀKUMI:

  • ārējās komunikācijas stratēģijas izstrāde un ieviešana;
  • uzņēmuma publiskā tēla un reputācijas veidošana;
  • preses relīžu, paziņojumu un citu ārējās komunikācijas materiālu satura izstrāde;
  • uzņēmuma pārstāvība komunikācijā ar medijiem;
  • vadības komandas sagatavošana preses intervijām un konferencēm;
  • projektu pieteikumu materiālu sagatavošana uzņēmuma dalībai korporatīvās pārvaldības, fintech un citu nozaru konkursos;
  • ilgtspējīgu attiecību politikas veidošana ar klientiem, investoriem un mediju pārstāvjiem.

PRASĪBAS:

  • vismaz 3 gadu veiksmīga pieredze vadošā amatā sabiedrisko attiecību jomā un sadarbībā ar medijiem;
  • pieredze un izpratne par mediju attiecību veidošanu un uzturēšanu;
  • izpratne par labas korporatīvās pārvaldības principiem;
  • izpratne par fintech nozari;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, teicamas angļu un labas krievu valodas zināšanas;
  • zināšanas par modernākajām tendencēm sabiedriskajās attiecībās;
  • analītiska, loģiska un stratēģiska domāšana;
  • augsts motivācijas līmenis un spēja domāt radoši.

PIEDĀVĀJAM:

  • mūsdienīgu FinTech vidi, kur sevi pierādīt un realizēt, radīt un ietekmēt;
  • iespēju profesionāli attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu;
  • saliedētu un draudzīgu komandu ar spēcīgām tradīcijām kopīgi atzīmēt savus sasniegumus;
  • konkurētspējīgu mēneša atalgojumu EUR 2300-2800 bruto;
  • veselības apdrošināšanu;
  • plašu biroju Skanstes ielā, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām.