Personāla attīstības vadītājs

Skanstes iela 50A, Rīga

PIENĀKUMI:

  • personāla vadības stratēģijas un politikas izstrāde, ieviešana;
  • personāla apmācības un talantu attīstības politikas īstenošana;
  • efektīvas organizatoriskās struktūras uzturēšana un personāla resursu plānošana;
  • personāla funkciju un noslodzes analīze;
  • personāla snieguma un apmierinātības veicināšana;
  • datos balstītu lēmumu pieņemšana par uzņēmuma personālresursiem;
  • darba devēja tēla veidošana.

PRASĪBAS:

  • vismaz 5 gadu pieredze personāla pārvaldes strūktūrvienības vadītāja amatā uzņēmumā ar 200+ darbiniekiem;
  • zināšanas par modernākajām tendencēm personāla motivācijā, apmācībās;
  • uzņēmējdarbības principu izpratne;
  • teicamas saskarsmes un lietišķās komunikācijas prasmes;
  • spēja vadīt vairākus procesus/projektus paralēli;
  • sistemātiska pieeja darba uzdevumiem;
  • augsta darba ētika, atbildība.

ATBILDĪBA PAR:

  • personāla nodaļu;
  • mācību nodaļu;
  • personāla labbūtības nodaļu.

PIEDĀVĀJAM:

  • mūsdienīgu FinTech vidi, kur sevi pierādīt un realizēt, radīt un ietekmēt;
  • iespēju profesionāli attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu;
  • saliedētu un draudzīgu komandu ar spēcīgām tradīcijām kopīgi atzīmēt savus sasniegumus;
  • konkurētspējīgu mēneša atalgojumu EUR 3200-4700 bruto;
  • veselības apdrošināšanu;
  • plašu biroju Skanstes ielā, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām.