Interneta veikala vadītājs

Skanstes iela 50A, Rīga

Pienākumi:

  • interneta veikala darba plānošana, organizēšana un kontrole;
  • darbības rādītāju analīze un no datiem izrietoša rīcības plāna izstrāde;
  • klientu apkalpošanas servisa kvalitātes nodrošināšana;
  • interneta veikala budžeta izpildes uzraudzība;
  • veikala satura izstrāde un mārketinga kampaņu koordinēšana.

Prasības:

  • vismaz 3 gadu veiksmīga pieredze vadošā amatā e-komercijā;
  • pieredze Google Analytics datu analizēšanā;
  • izpratne par jaunākajām e-komercijas tendencēm un risinājumiem;
  • līdera dotības un spēja motivēt komandu;
  • spēja patstāvīgi analizēt situāciju un pieņemt lēmumus;
  • latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas.

Priekšroka kanidātiem ar:

  • darba pieredzi sadzīves tehnikas, elektronikas vai līdzīga sortimenta precēm;
  • zināšanām par atjaunotu un lietotu preču apriti.

Piedāvājam:

  • mūsdienīgu vidi, kur sevi pierādīt un realizēt, radīt un ietekmēt;
  • iespēju profesionāli attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu;
  • saliedētu un draudzīgu komandu ar spēcīgām tradīcijām kopīgi atzīmēt savus sasniegumus;
  • konkurētspējīgu mēneša atalgojumu EUR 2500 – 3700 euro/ bruto;
  • veselības apdrošināšanu un citus darbinieku labsajūtai paredzētus labumus;
  • plašu biroju Skanstes ielā, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām;
  • attālinātā darba iespējas ar uzņēmuma nodrošinātu mājas biroja aprīkojumu.