FINANŠU PRODUKTU PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS

Skanstes iela 50A, Rīga

Pienākumi:

  • telefoniski vadīt pārdošanas aktivitātes ar esošiem uzņēmuma klientiem standartlīgumu un fiksēto nosacījumu ietvaros;
  • izzināt klientu vajadzības un piedāvāt atbilstošus finanšu produktu risinājumus;
  • nodrošināt klientus ar informāciju un sniegt konsultācijas.

Prasības:

  • vēlama augstākā izglītība (var būt students/e);
  • pieredze pārdošanā un/vai klientu apkalpošanā pa telefonu;
  • ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • orientācija uz profesionālu klientu apkalpošanu;
  • pārrunu vadīšanas prasmes;
  • prasme argumentēt un pārliecināt;
  • spēja pieņemt lēmumus patstāvīgi, uzņemties atbildību un izrādīt iniciatīvu.

Piedāvājam:

  • mūsdienīgu FinTech vidi, kur sevi pierādīt un realizēt, radīt un ietekmēt;
  • iespēju profesionāli attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu;
  • saliedētu un draudzīgu komandu ar spēcīgām tradīcijām kopīgi atzīmēt savus sasniegumus;
  • motivējošu atalgojumu sistēmu 1000 euro/bruto cietā alga un iespēja bonusos nopelnīt vēl 1500 euro/bruto un vairāk;
  • veselības apdrošināšanu;
  • plašu biroju Skanstes ielā, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām;
  • attālinātā darba iespējas.