Digitālā mārketinga speciālists

Skanstes iela 50A, Rīga

Pienākumi:

  • piedalīties digitālā mārketinga stratēģijas veidošanā un īstenošanā;
  • piedalīties digitālā mārketinga projektu izstrādē un ieviešanā;
  • analizēt digitālā mārketinga datus, sniegt novērtējumu un izteikt priekšlikumus izmaiņām;
  • nodrošināt mājaslapas satura atjaunošanu;
  • sadarboties ar mārketinga aģentūrām.

Prasības:

  • vismaz 2 gadu pieredze PPC reklāmu kontu uzturēšanā (Google Ads, Facebook Ads);
  • pieredze strādājot ar e-pasta mārketingu;
  • pieredze ar satura pārvaldības sistēmām;
  • pieredze strādājot ar Google Analytics;
  • pamatzināšanas SEO;
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • prasme izprast datus un tos izmantot rezultātu uzlabošanā.

Par priekšrocību uzskatīsim:

  • citas digitālā mārketinga zināšanas vai pieredzi ar finanšu produktiem.

Piedāvājam:

  • mūsdienīgu FinTech vidi, kur sevi pierādīt un realizēt, radīt un ietekmēt;
  • iespēju profesionāli attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu;
  • saliedētu un draudzīgu komandu ar spēcīgām tradīcijām kopīgi atzīmēt savus sasniegumus;
  • konkurētspējīgu mēneša atalgojumu EUR 1800-2500 bruto;
  • veselības apdrošināšanu;
  • plašu biroju Skanstes ielā, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām;
  • attālinātā darba iespējas ar uzņēmuma nodrošinātu mājas biroja aprīkojumu.