Biznesa analītiķis datu nodaļā

Skanstes iela 50A, Rīga

Pienākumi:

  • analizēt biznesa atskaišu datus;
  • piedalīties biznesa atskaišu izveidē un attīstīšanā;
  • veikt pētījumus par dažādiem biznesa rādītājiem;
  • veikt cēloņu izpēti biznesa rādītāju izmaiņām.

Prasības:

  • vismaz 2 gadu pieredze biznesa, risku vai datu analītiķa amatā;
  • augstākā izglītību  ekonomikā, matemātikā, statistikā vai datorzinātnēs;
  • ļoti labas zināšanas MS Excel;
  • zināšanas par datu analīzes metodēm;
  • pieredze atskaišu analīzē un jaunu atskaišu veidošanā;
  • interese meklēt un atrast cēloņus sekām;
  • iemaņas datu vizualizācijā;
  • analītiska domāšana un prasme pamatot savu viedokli;
  • labas angļu valodas zināšanas.

Par priekšrocību uzskatīsim:

  • iemaņas darbā ar SQL un BI programmām.

Piedāvājam:

  • mūsdienīgu FinTech vidi, kur sevi pierādīt un realizēt, radīt un ietekmēt;
  • iespēju attīstīt savas prasmes, strādājot dinamiskā darba vidē;
  • saliedētu un draudzīgu komandu ar spēcīgām tradīcijām kopīgi atzīmēt savus sasniegumus;
  • konkurētspējīgu atalgojumu 2000-2400 euro/bruto;
  • veselības apdrošināšanu;
  • plašu biroju Skanstes ielā, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām;
  • attālinātā darba iespējas.